Eddie's Barber

Dokonalý střih a přesné holení
KRÁLOVSTVÍ MUŽŮ

pánské holičství

Korunní 26, Praha 2 - Vinohrady

Služby

Stříhání „Premium“

Střih, na požádání mytí před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Káva a 2 x nápoj zdarma.

690 Kč
45 min

Stříhání „Buzz“

Střih pouze strojkem od 0 – 13 mm, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, styling. Káva a nápoj zdarma.

490 Kč
30 min

Eddie´s Combo

Střih, mytí před a po stříhání, foukání vlasů, závěrečný styling, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, masáž hlavy. Masáž obličeje pomocí oleje na holení, napaření obličeje luxusní „Hot Towel“, holení s břitvou, ošetření pleti. Napaření obličeje a čištění obličeje speciální maskou na odstranění černých teček a čištění pórů, závěrečná hydratace. Káva a 3x nápoj zdarma.

1590 Kč
90 min

Luxusní holení

Masáž obličeje při nanášení olejíčku na holení, tradiční ,,Hot Towel" neboli horký ručník na obličej, holení břitvou, ošetření pleti, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem. Káva a nápoj zdarma.

550 Kč
30 min

Úprava vousů

Tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení určitých částí břitvou, zkrácení vousu, ošetření. Káva a nápoj zdarma.

550 Kč
30 min

Stříhání dlouhých vlasů

Zkrácení vlasů o více než 7 cm. Na požádání mytí vlasů před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Káva a 2 x nápoj zdarma.

890 Kč
60 min

Stříhání „Premium“ a luxusní holení

Střih, na požádání mytí před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Holení, masáž obličeje, tradiční,,Hot Towel" na obličej, holení břitvou, ošetření pleti. Káva a 2x nápoj zdarma.

1150 Kč
60 min

Stříhání „Premium“ a úprava vousů

Střih, na požádání mytí před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení určitých částí břitvou, zkrácení vousů, ošetření. Káva a 2 x nápoj zdarma.

1050 Kč
60 min

Stříhání „Premium“, úprava a barvení vousů

Střih, na požádání mytí před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení určitých částí břitvou, zkrácení vousů, barvení, mytí obličeje, ošetření. Káva a 2x nápoj zdarma.

1290 Kč
75 min

Stříhání „Buzz“ a luxusní holení

Střih pouze strojkem, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, styling. Masáž obličeje při nanášení olejíčku na holení, tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení břitvou, ošetření pleti. Káva a nápoj zdarma.

950 Kč
60 min

Stříhání „Buzz“ a úprava vousů

Střih pouze strojkem, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, styling. Tradiční „Hot Towel" na obličej, holení určitých částí břitvou, zkrácení vousu, ošetření. Káva a nápoj zdarma.

850 Kč
45 min

Stříhání dlouhých vlasů a luxusní holení

Zkrácení vlasů o více než 7 cm. Na požádání mytí vlasů před stříháním, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, zaholení krku, masáž hlavy, mytí a sušení + styling, kolínská. Masáž obličeje při nanášení olejíčku na holení, tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení břitvou, ošetření pleti. Káva a 2x nápoj zdarma.

1480 Kč
75 min

Stříhání dětí do 12 let

Střih, mytí vlasů, foukání, styling.

450 Kč
20 min

Stříhání seniorů nad 65 let

Střih, mytí vlasů, foukání, styling.

450 Kč
20 min

Barvení vousů

Barvení speciální barvou na vousy, mytí obličeje, ošetření pleti. Káva a nápoj zdarma.

350 Kč
15 min

Úprava a barvení vousů

Tradiční ,,Hot Towel" na obličej, holení určitých částí břitvou, zkrácení vousu, ošetření, barvení speciální barvou na vousy, mytí obličeje, ošetření pleti. Káva a nápoj zdarma.

790 Kč
45 min

Black Mask Peeling

Napaření obličeje, aplikace black mask na obličej, odstranění černých teček a čištění pórů. Káva a nápoj zdarma.

450 Kč
30 min

Rezervace

Rezervujte si svůj čas na
tel. 737 878 627,

nebo se u nás zastavte cestou a my se o Vás postaráme.

Dárkové poukazy

Možná si myslíte, že Váš partner už všechno má. Možná ho ještě nenapadlo vyzkoušet služby tradičního pánského holičství. Darujte mu chvíli relaxace, ať už to bude seznámení se službami formou stříhání a holení, nebo kompletní zážitek s balíčkem Eddie´s Combo.

Celková cena: 1150

Kontakt

Eddie's Barber

Korunní 26, 12000 Prague

tel.: 737 878 627
e-mail: info@eddiesbarber.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00-21:00, So: 9:00-18:00

Přijímáme pouze hotovost

Prohlášení o zpracování
osobních údajů

Pečlivě si prostudujte.

Všechny novinky a zajímavosti
najdete na sociálních sítích

Sledujte nás na:
Facebook

Chtěli by jste pro nás pracovat?
Hledáme šikovné lidi!

Napiště nám něco o sobě.